Whatsapp Destek
  • Vikan Yumuşak Kıllı Ultra Hijyenik Pastacılık ve Detay Fırça, 30 mm, 555130 Pembe
  • Ürün Kodu: 555130

Vikan Yumuşak Kıllı Ultra Hijyenik Pastacılık ve Detay Fırça, 30 mm, 555130 Pembe

The UST Detail Brush is designed for detail cleaning in dry environments where soft bristles are useful and hygiene is critical, such as when allergens are a risk. Also useful as a pastry or glazing brush in food handling applications, this brush delivers all the advanced benefits of Vikan’s other Ultra Safe Technology (UST) cleaning tools.

 

UST Detay Fırçası, yumuşak kılların yararlı olduğu ve alerjenlerin risk oluşturduğu durumlar gibi hijyenin kritik olduğu kuru ortamlarda ayrıntılı temizlik için tasarlanmıştır. Ayrıca gıda işleme uygulamalarında pasta veya cila fırçası olarak da kullanışlı olan bu fırça, Vikan'ın diğer Ultra Güvenli Teknoloji (UST) temizleme araçlarının tüm gelişmiş faydalarını sunar.The UST Detail Brush is designed for detail cleaning in dry environments where soft bristles are useful and hygiene is critical, such as when allergens are a risk. Also useful as a pastry or glazing brush in food handling applications, this brush delivers all the advanced benefits of Vikan’s other Ultra Safe Technology (UST) cleaning tools.

 

UST Detay Fırçası, yumuşak kılların yararlı olduğu ve alerjenlerin risk oluşturduğu durumlar gibi hijyenin kritik olduğu kuru ortamlarda ayrıntılı temizlik için tasarlanmıştır. Ayrıca gıda işleme uygulamalarında pasta veya cila fırçası olarak da kullanışlı olan bu fırça, Vikan'ın diğer Ultra Güvenli Teknoloji (UST) temizleme araçlarının tüm gelişmiş faydalarını sunar.